Tumesinine kootud kleit siidvoodril, suurus M

Mudeli autor Liina Laaneoja: “Tumesinisel klieidil on põnev nööbitav kaelus, mida võib kanda kas kinninööbituna või siis lahtiselt. Siidvooder lisab kandjale mugavust ja kleidile eluiga”. Kudum on valminud käsitööna Eestis.

Kleidi pikkus on 97 cm ja rinnaümbermõõt on 106 cm.

 

Vaata suuruste tabelit

425,00

Kategooria

Materjal

Lambavillasest lõngast kootud kleit on seljas kerge, mugav ja soe. Kleidil on sissetöödeldud taskud ja siidvooder. Kleidi pikkus on 97 cm ja rinnaümbermõõt on 106 cm.

Etnowerki kudumid on valmistatud jätkusuutlikult: need on lõikesse kootud ning kasutatud on naturaalseid materjale (välispind lambavillane lõng 100%, katteriided 100% puuvillane, vooder siid 93% ja elastaan 7%).

Hooldus

Esmane hooldus on tuulutamine. Selleks riputage kudum riidepuuga niiske ilmaga õue (päikese eest varjatud kohta) ja tooge tunni aja pärast tuppa tagasi. Laske kudumil täiesti ära kuivada ja kandke nagu uut. Põhjalikuma puhastuse jaoks viige see kindlasti keemilisse puhastusse.

Tarne ja kauba üleandmine

Keskmine tellimuse täitmise aeg (kui kaup on laos olemas) on 2-5 päeva jooksul. Juhul, kui kaup on laos lõppenud või kui kudum on vaja tellimuse peale valmistada, siis on tarneaeg olenevalt tootest 4-8 nädalat.
Kaupa on võimalik kätte saada kahel viisil:
• Omniva
• Itella SmartPOST

Kauba tagastamine:
Ostjal on õigus kaup mittesobivuse korral tagastada 14 päeva jooksul, eeldusel, et kudumit ei ole kantud. Eelnevalt palume tagastamise soovist meile teada anda e-maili aadressil: info@etnowerk.com. Kirjas peavad olema ära toodud tagastatav kaup koos tellimuse numbriga ning tagastamise põhjus. Samuti lisage kirja lõppu kontaktandmed: ees- ja perekonnanimi ning konto number, kuhu tagastamisele kuuluva toote summa kantakse. Tagastatud kauba eest tasub OÜ Sing Sale Pro hiljemalt 14 päeva jooksul, alates hetkest, mile klient on edastanud veebipoele tagastamisavalduse, tingimusel, et tagastatav toode ise jõuab veebipoeni selle aja (st 14 päeva) jooksul.