Meist

Scroll

Etnowerk

Etnowerk on Eestis loodud käsitöökudumite kaubamärk – rahvarõivastest inspireeritud rõivad on täis emotsioone ja külluslikku ilu. Rõivaloojad Liina ja Annika soojendavad oma loominguga klientide südameid ning muudavad nende päevad säravaks.

Annika on tõeline tikandimeister. Tema eriti peenelt tehtud tikandid on kudumitel võrratuks dekoratsiooniks. Inspratsioon tuleb rahvarõivastel kasutatud mustritest ja stiliseerituna on tulemuseks moodsed rõivad kaasaegsele naisele, millest villased siidivoodriga kleidid on kõige populaarsemad. Oma energia saab Annika perekonnast ja aktiivsest elustiilist. Ta on tõeline trennigurmaan ning armastab väga nii võimlemist kui rulluisutamist.

Liina on väga osav julgete värvide ja uhkete materjalide kombineerija. Ta segab kokku rahvarõivastelt pärit pitsi ja erinevad tekstiilid ning kasutab neid kombinatsioone kudumitel. Värviküllane tulemus teeb igaühe rõõmsaks – nii kudumi kandja kui ka selle imetleja. Oma loova jõu saab Liina muusikast ja kunstist, olles aktiivne mõlemal alal: lauldes bändis ning maailides looduses maastikke.

Sulge
Sulge
Sign in
Sulge
Ostukorv (0)

Ostukorvis ei ole tooteid. Ostukorvis ei ole tooteid.Keel