Roosa-punasekirju rahvusliku mustriga villane kapuutsiga talvemantel siidvoodril, suurus L

Mudeli autor Liina Laaneoja: “See on tõeline talvemantel. Vatiin tagab tuulekindluse ja soojuse ka tuulisel talvepäeval.” Kudum on valminud käsitööna Eestis.

Tuulekindlal ja soojal lukuga kudumil on sissetöödeldud taskud, sees siidivooder, vatiin, puuvillased katteriided ja sisetasku. Saab kanda kogu sügistalvisel perioodil. Kerge lumesadu või seenevihm mantlit ei kahjusta, hoiduda võiks vaid paduvihmast.

Mantli rinnaümbermõõt on 110 cm ja pikkus 110 cm. NB! Teised suurused tellimisel.

Vaata suuruste tabelit

895,00

Kategooria,

Materjal

Lambavillasest lõngast kootud mantel on seljas kerge, mugav ja soe. Mustriline kude aitab hästi vormi hoida ning jälgib kandja figuuri. Lukuga mantlil on püstkrae, kapuuts ja sissetöödeldud taskud, lisasoojust annab vatiin. Mantlil on siidivooder, puuvillased katteriided ja sisetasku. Mantli rinnaümbermõõt on 110 cm ja pikkus 110 cm.

Etnowerki kudumid on valmistatud jätkusuutlikult: need on lõikesse kootud ning kasutatud on naturaalseid materjale (välispind 100% lambavillane lõng, vooder 92% siid ja 8 % elastaan, katteriided 100 % puuvillane).

Hooldus

Esmane hooldus on tuulutamine. Selleks riputage kudum riidepuuga niiske ilmaga õue (päikese eest varjatud kohta) ja tooge tunni aja pärast tuppa tagasi. Laske kudumil täiesti ära kuivada ja kandke nagu uut. Põhjalikuma puhastuse jaoks viige see kindlasti keemilisse puhastusse.

Tarne ja kauba üleandmine

Keskmine tellimuse täitmise aeg (kui kaup on laos olemas) on 2-5 päeva jooksul. Juhul, kui kaup on laos lõppenud või kui kudum on vaja tellimuse peale valmistada, siis on tarneaeg olenevalt tootest 4-8 nädalat.
Kaupa on võimalik kätte saada kahel viisil:
• Omniva
• Itella SmartPOST

Kauba tagastamine:
Ostjal on õigus kaup mittesobivuse korral tagastada 14 päeva jooksul, eeldusel, et kudumit ei ole kantud. Eelnevalt palume tagastamise soovist meile teada anda e-maili aadressil: info@etnowerk.com. Kirjas peavad olema ära toodud tagastatav kaup koos tellimuse numbriga ning tagastamise põhjus. Samuti lisage kirja lõppu kontaktandmed: ees- ja perekonnanimi ning konto number, kuhu tagastamisele kuuluva toote summa kantakse. Tagastatud kauba eest tasub OÜ Sing Sale Pro hiljemalt 14 päeva jooksul, alates hetkest, mile klient on edastanud veebipoele tagastamisavalduse, tingimusel, et tagastatav toode ise jõuab veebipoeni selle aja (st 14 päeva) jooksul.