Hall kootud villane siidvoodril tikitud mantel, tellimisel

Kollektsioonis Black and White  on ühendatud tänapäevased materjalid ja lõiked vanade tikandite ja mustritega. Eesti rahvariiete ajalugu on väga mitmekesine ja rikkalik, muusemis on palju ilusaid asju ja kollektsiooni eesmärgiks on need välja tuua tänapäevasesse moodi ja tänavapilti. Kollektsiooni lõiked on kohandatud nii, et sobivad kõikidele suurusnumbritele, igaüks peaks ainult oma kehekujule sobiva lõike valima. Mantleid saab kanda igal ajal, igas kohas nii pidulike kui igapäevaste riietega. Toode on valmistatud käsitööna Eestis.

Toode valmib tellimuse peale vastavalt teie mõõtudele. Võtame teiega ühendust 24 tunni jooksul pärast ostu sooritamist.

Vaata suuruste tabelit

525,00

Materjal

Lambavillasest lõngast kootud mantel on seljas kerge, mugav ja soe. Mantel on siidvoodril, sissetöödeldud taskud ja kinnituseks trukid. Mantli seljal on  stiliseeritud kiilidega tikand, mis on kaunistatud hõbedaste pärlitega. Kiilide tiivad tikandil on kaunistatud seto kastpistes kaitsvate ja õnne toovate märkidega.

Etnowerki kudumid on valmistatud jätkusuutlikult: need on lõikesse kootud ning kasutatud on naturaalseid materjale (välispind 100% lambavillane lõng 100 %, vooder 92% siid ja 8 % elastaan, katteriided 100 % puuvillane).

Hooldus

Esmane hooldus on tuulutamine. Selleks riputage kudum riidepuuga niiske ilmaga õue (päikese eest varjatud kohta) ja tooge tunni aja pärast tuppa tagasi. Laske kudumil täiesti ära kuivada ja kandke nagu uut. Põhjalikuma puhastuse jaoks viige see kindlasti keemilisse puhastusse.

Tarne ja kauba üleandmine

Keskmine tellimuse täitmise aeg (kui kaup on laos olemas) on 2-5 päeva jooksul. Juhul, kui kaup on laos lõppenud või kui kudum on vaja tellimuse peale valmistada, siis on tarneaeg olenevalt tootest 4-8 nädalat.
Kaupa on võimalik kätte saada kahel viisil:
• Omniva
• Itella SmartPOST

Kauba tagastamine:
Ostjal on õigus kaup mittesobivuse korral tagastada 14 päeva jooksul, eeldusel, et kudumit ei ole kantud. Eelnevalt palume tagastamise soovist meile teada anda e-maili aadressil: info@etnowerk.com. Kirjas peavad olema ära toodud tagastatav kaup koos tellimuse numbriga ning tagastamise põhjus. Samuti lisage kirja lõppu kontaktandmed: ees- ja perekonnanimi ning konto number, kuhu tagastamisele kuuluva toote summa kantakse. Tagastatud kauba eest tasub OÜ Sing Sale Pro hiljemalt 14 päeva jooksul peale kauba meiepoolset kontrollimist.