Roosa tikitud etno-punk jakk siidoodril tellimisel

Kollektsiooni autor Annika Vaalma: “Kollektsioon “MOON [mo:n]”on inspireeritud Muhu vanemast lilltikandist, mida nimetatakse lankimiseks ehk pikkade hõredate pistetega tikkimiseks. Lilled, loomad ja linnud on vanas lilltikandis omapäraselt ja kahemõõtmeliselt kirja pandud, mis teeb selle tikandi omapäraseks, huvitavaks ja isegi müstiliseks. Kõik esemed kannavad erinevat sõnumit ja energiat, kandja on ainuke ülesanne oma kudum ära tunda”

Kollektsioon osales 2021. aastal Lõuna – Eesti suurimal moeshow Estonian Fashion Festval Oma Mood etendusel.

Toode on valmis saatmiseks.

Kudum on valminud käsitööna Eestis.

Vaata suuruste tabelit

550,00

Materjal

Lambavillasest lõngast kootud jakk on seljas kerge, mugav ja soe. Jakil on käsitsi tikitud Muhu vanas lankimistehnikas muster stiliseeritud loomade ja lilledega, muster on kaetud swarovski kristallidega.

Etnowerki kudumid on valmistatud jätkusuutlikult: need on lõikesse kootud ning kasutatud on naturaalseid materjale (välispind 100% lambavillane lõng 100 %, vooder 92% siid ja 8 % elastaan, katteriided 100 % puuvillane).

Hooldus

Esmane hooldus on tuulutamine. Selleks riputage kudum riidepuuga niiske ilmaga õue (päikese eest varjatud kohta) ja tooge tunni aja pärast tuppa tagasi. Laske kudumil täiesti ära kuivada ja kandke nagu uut. Põhjalikuma puhastuse jaoks viige see kindlasti keemilisse puhastusse.

Tarne ja kauba üleandmine

Keskmine tellimuse täitmise aeg (kui kaup on laos olemas) on 2-5 päeva jooksul. Juhul, kui kaup on laos lõppenud või kui kudum on vaja tellimuse peale valmistada, siis on tarneaeg olenevalt tootest 4-8 nädalat.
Kaupa on võimalik kätte saada kahel viisil:
• Omniva
• Itella SmartPOST

Kauba tagastamine:
Ostjal on õigus kaup mittesobivuse korral tagastada 14 päeva jooksul, eeldusel, et kudumit ei ole kantud. Eelnevalt palume tagastamise soovist meile teada anda e-maili aadressil: info@etnowerk.com. Kirjas peavad olema ära toodud tagastatav kaup koos tellimuse numbriga ning tagastamise põhjus. Samuti lisage kirja lõppu kontaktandmed: ees- ja perekonnanimi ning konto number, kuhu tagastamisele kuuluva toote summa kantakse. Tagastatud kauba eest tasub OÜ Sing Sale Pro hiljemalt 30 päeva jooksul peale kauba meiepoolset kontrollimist.