Sinakasroheline villane meestemantel siidvoodril, tellimisel

Mudeli autor Liina Laaneoja: “Kootud meestemantel on universaalne mudel, mida kanda kas mantlina, või siis ka pika jakina pidulikuma sündmuse puhul. Sobib samahästi nii teksade kui ka triiksärgi ja lipsuga”. Kudum on valminud käsitööna Eestis.

Mantlil on sissetöödeldud taskud, siidvooder ja puuvillased katteriided. Lisaväärtusena on mantlil sisetasku.

 

Vaata suuruste tabelit

595,00

Materjal

Lambavillasest lõngast kootud mantel on seljas kerge, mugav ja soe. Kahekordne kude aitab hästi vormi hoida ning jälgib kandja figuuri. Nööpidega mantlil on püstkrae ja sissetöödeldud taskud, lisaks on mantlil siidvooder ja sisemine rinnatasku.

Etnowerki kudumid on valmistatud jätkusuutlikult: need on lõikesse kootud ning kasutatud on naturaalseid materjale (välispind 100% lambavillane lõng 100 %, vooder 92% siid ja 8 % elastaan, katteriided 100 % puuvillane).

Hooldus

Esmane hooldus on tuulutamine. Selleks riputage kudum riidepuuga niiske ilmaga õue (päikese eest varjatud kohta) ja tooge tunni aja pärast tuppa tagasi. Laske kudumil täiesti ära kuivada ja kandke nagu uut. Põhjalikuma puhastuse jaoks viige see kindlasti keemilisse puhastusse.

Tarne ja kauba üleandmine

Keskmine tellimuse täitmise aeg (kui kaup on laos olemas) on 2-5 päeva jooksul. Juhul, kui kaup on laos lõppenud või kui kudum on vaja tellimuse peale valmistada, siis on tarneaeg olenevalt tootest 4-8 nädalat.
Kaupa on võimalik kätte saada kahel viisil:
• Omniva
• Itella SmartPOST

Kauba tagastamine:
Ostjal on õigus kaup mittesobivuse korral tagastada 14 päeva jooksul, eeldusel, et kudumit ei ole kantud. Eelnevalt palume tagastamise soovist meile teada anda e-maili aadressil: info@etnowerk.com. Kirjas peavad olema ära toodud tagastatav kaup koos tellimuse numbriga ning tagastamise põhjus. Samuti lisage kirja lõppu kontaktandmed: ees- ja perekonnanimi ning konto number, kuhu tagastamisele kuuluva toote summa kantakse. Tagastatud kauba eest tasub OÜ Sing Sale Pro hiljemalt 14 päeva jooksul, alates hetkest, mile klient on edastanud veebipoele tagastamisavalduse, tingimusel, et tagastatav toode ise jõuab veebipoeni selle aja (st 14 päeva) jooksul.