Grey wool hoodie with ethnographic pattern, size XL

Designer Liina Laaneoja: “Wool coat is inspired by ethnographic patterns. Comfortable to wear, outside or inside.” Handmade in Estonia.

Wind-proof hoodie has zipper and sewn in pockets. Hoodie can be worn like coat or like cardigan. Coat’ s chest circumference is 117 cm and length 100 cm.

View size chart

450,00

SKU038-8-1 Category Tag

Material

Lambavillasest lõngast kootud mantel on seljas kerge, mugav ja soe. Mustriline kude aitab hästi vormi hoida ning jälgib kandja figuuri. Lukuga mantlil on kapuuts ja sissetöödeldud taskud. Mantli rinnaümbermõõt on 117 cm ja pikkus 100 cm.

Etnowerki kudumid on valmistatud jätkusuutlikult: need on lõikesse kootud ning kasutatud on naturaalseid materjale (välispind 100% lambavillane lõng 100 %, vooder 92% siid ja 8 % elastaan, katteriided 100 % puuvillane).

Hooldus

Knitwear likes the open air. After you’ve been wearing it for a while, take your knitted item outside on a hanger for some time (an hour should be enough), bring it back inside and let it dry entirely. Do not let it have a nice suntan, though. After that it feels like a new one. In case your knitwear needs a good cleaning, take it to the dry cleaners.

Tarne ja kauba üleandmine

Keskmine tellimuse täitmise aeg (kui kaup on laos olemas) on 2-5 päeva jooksul. Juhul, kui kaup on laos lõppenud või kui kudum on vaja tellimuse peale valmistada, siis on tarneaeg olenevalt tootest 4-8 nädalat.
Kaupa on võimalik kätte saada kahel viisil:
• Omniva
• Itella SmartPOST

Kauba tagastamine:
Ostjal on õigus kaup mittesobivuse korral tagastada 14 päeva jooksul, eeldusel, et kudumit ei ole kantud. Eelnevalt palume tagastamise soovist meile teada anda e-maili aadressil: info@etnowerk.com. Kirjas peavad olema ära toodud tagastatav kaup koos tellimuse numbriga ning tagastamise põhjus. Samuti lisage kirja lõppu kontaktandmed: ees- ja perekonnanimi ning konto number, kuhu tagastamisele kuuluva toote summa kantakse. Tagastatud kauba eest tasub OÜ Sing Sale Pro hiljemalt 14 päeva jooksul, alates hetkest, mile klient on edastanud veebipoele tagastamisavalduse, tingimusel, et tagastatav toode ise jõuab veebipoeni selle aja (st 14 päeva) jooksul.