Hallikirju villane meeste talvemantel kopranahkse kraega, tellimisel

Mudeli autor Liina Laaneoja: “See luksuslik meeste talvemantel kopranahkse kraega on tõeline talvemantel, mis peab kinni nii külma tuule, kui kaitseb halva tuju eest”. Kudum on valminud käsitööna Eestis.

Mantlil on sissetöödeldud taskud, siidvooder, vatiin ja puuvillased katteriided. Mantlil on ka sisetasku.

Toode valmib tellimuse peale vastavalt teie mõõtudele. Võtame teiega ühendust 24 tunni jooksul pärast ostu sooritamist.

 

Vaata suuruste tabelit

995,00

SKU038-10-9-1 Categories, Tag

Materjal

Lambavillasest lõngast kootud mantel on seljas kerge, mugav ja soe. Kahekordne kude aitab hästi vormi hoida ning jälgib kandja figuuri. Mantlile on lisatud vatiin, mis tagab tuulekindluse. Nööpidega mantlil on luksuslik kopranahkne krae ja sissetöödeldud taskud. Lisaks on mantlil siidvooder ja sisemine rinnatasku.

Etnowerki kudumid on valmistatud jätkusuutlikult: need on lõikesse kootud ning kasutatud on naturaalseid materjale (välispind 100% lambavillane lõng 100 %, vooder 92% siid ja 8 % elastaan, katteriided 100 % puuvillane).

Hooldus

Esmane hooldus on tuulutamine. Selleks riputage kudum riidepuuga niiske ilmaga õue (päikese eest varjatud kohta) ja tooge tunni aja pärast tuppa tagasi. Laske kudumil täiesti ära kuivada ja kandke nagu uut. Põhjalikuma puhastuse jaoks viige see kindlasti keemilisse puhastusse.

Tarne ja kauba üleandmine

Keskmine tellimuse täitmise aeg (kui kaup on laos olemas) on 2-5 päeva jooksul. Juhul, kui kaup on laos lõppenud või kui kudum on vaja tellimuse peale valmistada, siis on tarneaeg olenevalt tootest 4-8 nädalat.
Kaupa on võimalik kätte saada kahel viisil:
• Omniva
• Itella SmartPOST

Kauba tagastamine:
Ostjal on õigus kaup mittesobivuse korral tagastada 14 päeva jooksul, eeldusel, et kudumit ei ole kantud. Eelnevalt palume tagastamise soovist meile teada anda e-maili aadressil: info@etnowerk.com. Kirjas peavad olema ära toodud tagastatav kaup koos tellimuse numbriga ning tagastamise põhjus. Samuti lisage kirja lõppu kontaktandmed: ees- ja perekonnanimi ning konto number, kuhu tagastamisele kuuluva toote summa kantakse. Tagastatud kauba eest tasub OÜ Sing Sale Pro hiljemalt 14 päeva jooksul, alates hetkest, mile klient on edastanud veebipoele tagastamisavalduse, tingimusel, et tagastatav toode ise jõuab veebipoeni selle aja (st 14 päeva) jooksul.