Villane rahvusliku tikandiga kaunistatud siidvoodril pikem kampsun, telimisel

Mudeli autor Annika Vaalma: “Jakil on tikitud kiilid, kelle tiibu kaunistavad seto vanad õnnetoovad ja kaitset pakkuvad mustrid.” Kudum on valmistatud käsitööna Eestis.

 

Vaata suuruste tabelit

410,00

SKU038-2 Kategooria, Tag

Materjal

Lambavillasest lõngast kootud mantel on seljas kerge, mugav ja soe. Jakil on sissetöödeldud taskud ja kinnituseks trukid. Jakile on tikitud kiilid, kelle tiivad on kaunistatud vanade seto kastpistes õnne ja kaitset toovate märkidega.

Etnowerki kudumid on valmistatud jätkusuutlikult: need on lõikesse kootud ning kasutatud on naturaalseid materjale (välispind 100% lambavillane lõng 100 %, vooder 92% siid ja 8 % elastaan, katteriided 100 % puuvillane).

Hooldus

Esmane hooldus on tuulutamine. Selleks riputage kudum riidepuuga niiske ilmaga õue (päikese eest varjatud kohta) ja tooge tunni aja pärast tuppa tagasi. Laske kudumil täiesti ära kuivada ja kandke nagu uut. Põhjalikuma puhastuse jaoks viige see kindlasti keemilisse puhastusse.

Tarne ja kauba üleandmine

Keskmine tellimuse täitmise aeg (kui kaup on laos olemas) on 2-5 päeva jooksul. Juhul, kui kaup on laos lõppenud või kui kudum on vaja tellimuse peale valmistada, siis on tarneaeg olenevalt tootest 4-8 nädalat.
Kaupa on võimalik kätte saada kahel viisil:
• Omniva
• Itella SmartPOST

Kauba tagastamine:
Ostjal on õigus kaup mittesobivuse korral tagastada 14 päeva jooksul, eeldusel, et kudumit ei ole kantud. Eelnevalt palume tagastamise soovist meile teada anda e-maili aadressil: info@etnowerk.com. Kirjas peavad olema ära toodud tagastatav kaup koos tellimuse numbriga ning tagastamise põhjus. Samuti lisage kirja lõppu kontaktandmed: ees- ja perekonnanimi ning konto number, kuhu tagastamisele kuuluva toote summa kantakse. Tagastatud kauba eest tasub OÜ Sing Sale Pro hiljemalt 30 päeva jooksul peale kauba meiepoolset kontrollimist.