Tumesinine rahvusliku lõikega villane seesidega jakk, suurus M

Mudeli autor Annika Vaalma: “Jakk on inspireeritid Lõuna-Eesti seesidega naistejakist. Jakki sobib kanda nii rahvariide seelikga kui ka igapäevaste riietega”. Kampsun on valmistatud käsitööna Eestis.

Jaki pikkus on 48cm, rinnaümbermõõt 96cm.

Vaata suuruste tabelit

265,00

SKU038-5 Kategooria Tag
Sulge

Kirjeldus

Materjal

Lambavillasest lõngast kootud jakk on seljas kerge, mugav ja soe. Jaki on taljes, keskkohast algavad voldid, kinnnituseks trukid. Jakil on siidvooder. Jaki pikkus on 48cm, rinnaümbermõõt 96cm.

Etnowerki kudumid on valmistatud jätkusuutlikult: need on lõikesse kootud ning kasutatud on naturaalseid materjale (välispind 100% lambavillane lõng 100 %, vooder 92% siid ja 8 % elastaan, katteriided 100 % puuvillane).

Hooldus

Esmane hooldus on tuulutamine. Selleks riputage kudum riidepuuga niiske ilmaga õue (päikese eest varjatud kohta) ja tooge tunni aja pärast tuppa tagasi. Laske kudumil täiesti ära kuivada ja kandke nagu uut. Põhjalikuma puhastuse jaoks viige see kindlasti keemilisse puhastusse.

Tarne ja kauba üleandmine

Keskmine tellimuse täitmise aeg (kui kaup on laos olemas) on 2-5 päeva jooksul. Juhul, kui kaup on laos lõppenud või kui kudum on vaja tellimuse peale valmistada, siis on tarneaeg olenevalt tootest 4-8 nädalat.
Kaupa on võimalik kätte saada kahel viisil:
• Omniva
• Itella SmartPOST

Kauba tagastamine:
Ostjal on õigus kaup mittesobivuse korral tagastada 14 päeva jooksul, eeldusel, et kudumit ei ole kantud. Eelnevalt palume tagastamise soovist meile teada anda e-maili aadressil: info@etnowerk.com. Kirjas peavad olema ära toodud tagastatav kaup koos tellimuse numbriga ning tagastamise põhjus. Samuti lisage kirja lõppu kontaktandmed: ees- ja perekonnanimi ning konto number, kuhu tagastamisele kuuluva toote summa kantakse. Tagastatud kauba eest tasub OÜ Sing Sale Pro hiljemalt 14 päeva jooksul peale kauba meiepoolset kontrollimist.